Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] proszę pomocy przednia szyba

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] proszę pomocy przednia szyba

    Zamieszczone przez piotrek_os
    Agamek12, aż tak szybko kupiłes......
    No bo widzisz, ja zawsze szukam dobrego auta - i tym razem trafiłem na takie bardzo szybko... (mam nadzieję)...
    Jedno co rzuciło mi się natychmiast: audio w Tojce deklasuje mój zestaw ALPINE z O1... I może to tylko wrażenie, ale chyba jakoś lepiej się zbiera... Ale komputer pokładowy to ma głupkowaty. Zauwazone niedogodnosci: ogromne koło sterowe i wysoka pozycja...

  • #2
    [O1] proszę pomocy przednia szyba

    Witam, dzisiaj zabrałem się za wymianę podnośnika szyby od kierowcy i mam pewną zagadkę --- dlaczego podnośnik nie dojeżdża do konca -- szyba zatrzymuje się 2 cm przed koncem ( góra ) miał ktoś taki problem. Czy to może zależeć od tego czy centralny jest otwarty czy zamknięty -- już krew mnie zalewa. Jak ostatnio wymieniałem od pasażera to nie miałem takich problemów. Bardzo proszę o jakieś info -- pozdrawiam
    Prawda jest tylko jedna i leży tam gdzie leży

    Komentarz


    • #3
      w mondeo miałem tak , że po odpięciu na przykład akumulatora trzeba było na nowo programować podnoszenie szyb.
      Jeśli jest podobnie to prawdopodobnie przy próbie zamknięcia miałeś je zablokowane przed końcem - po przytrzymaniu przycisku przez kilka sekund zapamiętało to jako położenie zamknięte i tyle ciągnie.
      Odpiął bym mu zasilanie i spróbował ponownie.
      New Beetle 2,0 AQY
      PT Cruiser 2,2 CRD

      Komentarz


      • #4
        musisz wyregulowac z poziomu kluczyka zamknij samochod kluczykiem i trzymaj przez kilka sekund kluczyk przekrecony w pozycji zamkniecia wiesz o czym pisze czy nie?

        Komentarz


        • #5
          witam już temat załatwiony -- trzeba było zamknąć auto z pilota, wtedy zadziałałą funkcja domykania szyb i jest wszystko git poleca podnośniki z alledrogo diamond za 89 zł.

          proszę o zamknięcie tematu
          Prawda jest tylko jedna i leży tam gdzie leży

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X